تماس با ما :32225974_034         email : omoorsha@omoorsha.kermancity.ir

در ایام سفر رییس‌جمهور و هیأت همراه به کرمان؛

364 نیروی شهرداری به مردم خدمت‌رسانی کردند

معاون خدمات شهری شهردار کرمان گفت: در ایام سفر ریاست‌جمهوری 364 نفر از نیروهای فعال در حوزه‌های خدمات شهری مناطق پنج‌گانه، سازمان‌ها و حوزهٔ اداری شهرداری کرمان، خدمت‌رسانی کردند.

به‌گزارش کرمان‌آنلاین، محمود ایرانمنش افزود: این تعداد از نیروهای شهرداری از دو روز قبل از سفر ریاست‌جمهوری آغاز به‌کار کرده و با ورود ایشان و هیأت همراه به کرمان، به مدت سه روز در سه شیفت در مصلی و مسیرهای عبوری و ستادهای پاسخگویی مردمی، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور به مردم خدمت‌رسانی کردند.

وی در ادامه به استفاده از ۱۶ دستگاه خودروی دنا، سه دستگاه خودروی پراید و دو دستگاه خودروی وانت مزدا جهت جابه‌جایی‌های مورد نیاز در ایام سفر هیات ریاست‌جمهوری، خبر داد و اظهار داشت: در روزهای یادشده، یک دستگاه سمند سورن و دو دستگاه خودروی مینی‌بوس شهرداری نیز در اختیار واحد نقلیهٔ استانداری و فرمانداری کرمان قرار گرفت.

ایرانمنش افزود: در این ایام همچنین یک دستگاه جرثقیل، یک دستگاه کفی تریلی، یک دستگاه خاور و یک دستگاه کامیونت ایسوزو، متعلق به شهرداری کرمان در مصلی مستقر شد و در موارد متعدد، مورد استفاده قرار گرفت.

وی با بیان این‌که ۱۵ دستگاه اتوبوس متعلق به شهرداری کرمان نیز، جهت سرویس‌دهی در این ایام، به شکل امانی و ثابت، تحویل نقلیهٔ استانداری و فرمانداری شد، ادامه داد: سه دستگاه خودروی دنا، یک دستگاه خودروی لندکروز و یک دستگاه خودروی تویوتا‌هایس نیز، از طرف شهرداری کرمان در ایام سفر ریاست‌جمهوری در اختیار واحد نقلیه این دو دستگاه قرار داده شد.

وی از دیگر اقدامات شهرداری در ایام سفر ریاست‌جمهوری، به آسفالت معابر فرودگاه توسط معاونت حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهرداری و احداث پله سنگی توسط شهرداری منطقه یک اشاره کرد و ادامه داد: در روزهای یادشده، نصب داربست در ستاد پاسخگویی مردمی واقع در اداره برق روبه‌روی مصلی، نصب داربست در ورودی و داخل مصلی به متراژ ۳۴۰۰ متر، نصب گونی آبی-سفید در مصلی و اداره برق به متراژ ۶۰۰۰ مترمربع، نصب اسپیس و بنر در مصلی و چاپ بنر به متراژ ۱۵۴۰ متر مربع، گل‌آرایی و تهیه ۴۰ گلدان بزرگ و توزیع آن‌ها در جایگاه‌های سخنرانی و ستادهای مردمی، نظیر دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور، آموزش و پرورش منطقهٔ دو و آموزشگاه اندیشه نیز توسط این معاونت صورت گرفت و به‌منظور فضاسازی متناسب با سفر رسایت‌جمهوری، از خیابان شهدا تا گنبد جبلیه و گلزار شهدا، ۱۵۰۰ متر پرچم نصب شد.

معاون خدمات شهری شهردار کرمان، اظهار داشت: در این ایام مقادیر قابل توجهی خاک‌ونخاله‌ و مصالح از محوطهٔ مصلی، اداره برق و سالن تلاش، در مجموع طی ۱۱ سرویس و بالغ بر ۱۰۰۰ تن، جمع‌آوری شد و وسط شبستان، یک دیوار جداکننده نصب گردید و همزمان محوطه مصلی و معابر منتهی به آن به‌صورت کامل نظافت شد.

وی از تنظیف و آماده‌سازی کامل مدرسه «هفت‌ تیر» جهت استقرار ستاد پاسخگویی مردمی نیز خبر داد و آماده‌سازی، فضاسازی و شست‌وشوی میدان ارگ، خیابان تجلی، میدان گنجعلی‌خان، شست‌وشوی گل‌وگیاهان و معابر منتهی به مصلی و گلزار شهدا، بستن مسیرهای منتهی به مصلی با نیوجرسی، جابه‌جایی دکه‌ها و وسایل مزاحم در محوطه مصلی با جرثقیل، اعزام ۲۵ نفر نیرو جهت استقرار در ستاد پاسخگویی مردمی در دانشگاه آزاد تا زمان مورد نیاز و فعال بودن نیروهای اجرائیات در سطح شهر به‌صورت سه شیفت در ایام سفر ریاست‌جمهوری را از دیگر اقدامات انجام شده توسط شهرداری کرمان است.

ایرانمنش همچنین، استقرار پنج دستگاه خودروی آتش‌نشانی و تجهیزات آن در ایام سفر ریاست‌جمهوری به کرمان در محل‌های مورد نیاز را از دیگر اقدامات حوزه معاونت خود برشمرد.

 

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
یکشنبه, 27 شهریور 1401 03:22
برای برگزاری شکوهمند پیاده‌روی «حرم تا حرم»؛ مجموعۀ معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان در آماده‌باش...
شنبه, 12 شهریور 1401 03:14
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد: برنامه‌ریزی ستاد اربعین شهرداری کرمان برای خدمت‌رسانی به...
شنبه, 29 مرداد 1401 05:31
در ایام سفر رییس‌جمهور و هیأت همراه به کرمان؛ 364 نیروی شهرداری به مردم...
شنبه, 08 مرداد 1401 04:40
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد: اقدام سریع جهت رفع آب‌گرفتگی در آرامستان «بهشت کریمان»...
چهارشنبه, 05 مرداد 1401 06:40
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد: آماده‌باش شهرداری کرمان با تشدید ناپایداری‌های جوی معاون...
یکشنبه, 02 مرداد 1401 06:34
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد: همکاری شهرداری و آب‌منطقه‌ای برای انتقال پساب شهری...
پنج شنبه, 30 تیر 1401 04:35
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد: رونمایی از دو مجسمۀ «سردار دل‌ها» و «ناظم‌الاطبا»،...
یکشنبه, 11 ارديبهشت 1401 08:17
با همکاری دانشکده دامپزشکی؛ عقیم‌سازی سگ‌های بدون صاحب سرعت می‌گیرد معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان،...
یکشنبه, 11 ارديبهشت 1401 08:15
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد: ساماندهی خودروهای میوه‌فروش و دست‌فروش در ورودی‌های شهر...
یکشنبه, 11 ارديبهشت 1401 08:13
اجرای طرح پاک‌سازی معابر منتهی به مساجد و تکایا ویژۀ شب‌های قدر معاون خدمات‌شهری...
چهارشنبه, 18 اسفند 1400 07:35
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان تأکید کرد:ضرورت تفکیک زباله از مبدأ به‌ویژه در ایام پایانی...
سه شنبه, 12 بهمن 1400 08:49
سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان خبر داد:ایجاد خط دوم تولید کود کمپوست   سرپرست...