تماس با ما :32225974_034         email : omoorsha@omoorsha.kermancity.ir

در ایام سفر رییس‌جمهور و هیأت همراه به کرمان؛

364 نیروی شهرداری به مردم خدمت‌رسانی کردند

معاون خدمات شهری شهردار کرمان گفت: در ایام سفر ریاست‌جمهوری 364 نفر از نیروهای فعال در حوزه‌های خدمات شهری مناطق پنج‌گانه، سازمان‌ها و حوزهٔ اداری شهرداری کرمان، خدمت‌رسانی کردند.

به‌گزارش کرمان‌آنلاین، محمود ایرانمنش افزود: این تعداد از نیروهای شهرداری از دو روز قبل از سفر ریاست‌جمهوری آغاز به‌کار کرده و با ورود ایشان و هیأت همراه به کرمان، به مدت سه روز در سه شیفت در مصلی و مسیرهای عبوری و ستادهای پاسخگویی مردمی، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور به مردم خدمت‌رسانی کردند.

وی در ادامه به استفاده از ۱۶ دستگاه خودروی دنا، سه دستگاه خودروی پراید و دو دستگاه خودروی وانت مزدا جهت جابه‌جایی‌های مورد نیاز در ایام سفر هیات ریاست‌جمهوری، خبر داد و اظهار داشت: در روزهای یادشده، یک دستگاه سمند سورن و دو دستگاه خودروی مینی‌بوس شهرداری نیز در اختیار واحد نقلیهٔ استانداری و فرمانداری کرمان قرار گرفت.

ایرانمنش افزود: در این ایام همچنین یک دستگاه جرثقیل، یک دستگاه کفی تریلی، یک دستگاه خاور و یک دستگاه کامیونت ایسوزو، متعلق به شهرداری کرمان در مصلی مستقر شد و در موارد متعدد، مورد استفاده قرار گرفت.

وی با بیان این‌که ۱۵ دستگاه اتوبوس متعلق به شهرداری کرمان نیز، جهت سرویس‌دهی در این ایام، به شکل امانی و ثابت، تحویل نقلیهٔ استانداری و فرمانداری شد، ادامه داد: سه دستگاه خودروی دنا، یک دستگاه خودروی لندکروز و یک دستگاه خودروی تویوتا‌هایس نیز، از طرف شهرداری کرمان در ایام سفر ریاست‌جمهوری در اختیار واحد نقلیه این دو دستگاه قرار داده شد.

وی از دیگر اقدامات شهرداری در ایام سفر ریاست‌جمهوری، به آسفالت معابر فرودگاه توسط معاونت حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهرداری و احداث پله سنگی توسط شهرداری منطقه یک اشاره کرد و ادامه داد: در روزهای یادشده، نصب داربست در ستاد پاسخگویی مردمی واقع در اداره برق روبه‌روی مصلی، نصب داربست در ورودی و داخل مصلی به متراژ ۳۴۰۰ متر، نصب گونی آبی-سفید در مصلی و اداره برق به متراژ ۶۰۰۰ مترمربع، نصب اسپیس و بنر در مصلی و چاپ بنر به متراژ ۱۵۴۰ متر مربع، گل‌آرایی و تهیه ۴۰ گلدان بزرگ و توزیع آن‌ها در جایگاه‌های سخنرانی و ستادهای مردمی، نظیر دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور، آموزش و پرورش منطقهٔ دو و آموزشگاه اندیشه نیز توسط این معاونت صورت گرفت و به‌منظور فضاسازی متناسب با سفر رسایت‌جمهوری، از خیابان شهدا تا گنبد جبلیه و گلزار شهدا، ۱۵۰۰ متر پرچم نصب شد.

معاون خدمات شهری شهردار کرمان، اظهار داشت: در این ایام مقادیر قابل توجهی خاک‌ونخاله‌ و مصالح از محوطهٔ مصلی، اداره برق و سالن تلاش، در مجموع طی ۱۱ سرویس و بالغ بر ۱۰۰۰ تن، جمع‌آوری شد و وسط شبستان، یک دیوار جداکننده نصب گردید و همزمان محوطه مصلی و معابر منتهی به آن به‌صورت کامل نظافت شد.

وی از تنظیف و آماده‌سازی کامل مدرسه «هفت‌ تیر» جهت استقرار ستاد پاسخگویی مردمی نیز خبر داد و آماده‌سازی، فضاسازی و شست‌وشوی میدان ارگ، خیابان تجلی، میدان گنجعلی‌خان، شست‌وشوی گل‌وگیاهان و معابر منتهی به مصلی و گلزار شهدا، بستن مسیرهای منتهی به مصلی با نیوجرسی، جابه‌جایی دکه‌ها و وسایل مزاحم در محوطه مصلی با جرثقیل، اعزام ۲۵ نفر نیرو جهت استقرار در ستاد پاسخگویی مردمی در دانشگاه آزاد تا زمان مورد نیاز و فعال بودن نیروهای اجرائیات در سطح شهر به‌صورت سه شیفت در ایام سفر ریاست‌جمهوری را از دیگر اقدامات انجام شده توسط شهرداری کرمان است.

ایرانمنش همچنین، استقرار پنج دستگاه خودروی آتش‌نشانی و تجهیزات آن در ایام سفر ریاست‌جمهوری به کرمان در محل‌های مورد نیاز را از دیگر اقدامات حوزه معاونت خود برشمرد.

 

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
سه شنبه, 21 فروردين 1403 07:22
رونمایی از مجسمه «فارابی» در ابتدای بلوار «فارابی»/ رونمایی از اثر هنری «وداع آخر»...
دوشنبه, 20 فروردين 1403 05:33
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان: آتش‌نشانان سرمایه‌های اجتماعی شهر هستند معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان گفت:...
دوشنبه, 06 فروردين 1403 05:25
مدیرعامل شهربازی کرمان خبر داد: بازگشایی شهربازی کرمان از هفتم فروردین‌ماه   مدیرعامل شهربازی...
یکشنبه, 27 اسفند 1402 08:45
مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان خبر داد: بهسازی و زیباسازی وضعیت شهر،...
یکشنبه, 27 اسفند 1402 08:43
مدیرعامل شهربازی کرمان خبر داد: اجرای پروژه دیوار شیشه‌ای و نصب ۹ دستگاه بازی...
چهارشنبه, 23 اسفند 1402 07:02
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد: مدیریت حوادث چهارشنبه‌سوری توسط مجموعۀ معاونت خدمات‌شهری شهرداری‌...
شنبه, 12 اسفند 1402 08:21
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان با اشاره به برودت هوا: تمام نیروها و امکانات شهرداری...
شنبه, 12 اسفند 1402 08:21
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان با اشاره به برودت هوا: تمام نیروها و امکانات شهرداری...
پنج شنبه, 10 اسفند 1402 06:20
با توجه به اعلام هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارش شدید باران در...
سه شنبه, 08 اسفند 1402 06:20
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان گزارش داد: اقدامات مناطق پنج‌گانۀ شهری برای جمع‌آوری آب‌های سطحی...
پنج شنبه, 03 اسفند 1402 04:13
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد: ایجاد زیرساخت مناسب برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی  ...
پنج شنبه, 26 بهمن 1402 05:20
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، عضو هیأت‌مدیره و بازرس اتحادیه سازمان‌های خدمات‌شهری شهرداری‌های کشور شد...