معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد:

ساماندهی خودروهای میوه‌فروش و دست‌فروش در ورودی‌های شهر

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، از ساماندهی خودروهای سیار میوه‌فروش و دست‌فروش در مبادی ورود و خروج شهر، خبر داد.

 

به گزارش کرمان‌آنلاین، محمود ایرانمنش افزود: در راستای برقراری نظم اجتماعی و دستیابی به نمای مطلوب شهری، وضعیت خودروهای سیار عرضۀ انواع محصولات در ورودی‌ها و خروجی‌های شهر کرمان، مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: رسیدگی به تخلفات و ساماندهی خودروهای سیار میوه‌فروش و دست‌فروش در مبادی ورودی و خروجی شهر توسط نیروهای سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری انجام شد.

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان بیان کرد: در موضوعات شهری، ورودی‌های شهر نماد توسعه و زیبایی به‌حساب می‌آیند و حضور بیش از حد و بی‌نظم وانت‌های فروش میوه در ورودی‌های شهر، تصویر بدی در ذهن مسافران و گردشگرانی که تازه به شهر ما وارد می‌شوند، می‌سازد.

ایرانمنش یادآور شد: اگرچه قیمت پایین فروش میوه توسط وانت‌بارها نسبت به مغازه‌های سطح شهر، استقبال مردم را به‌دنبال دارد، اما ازدحام و تجمع وانت‌بارها در ورودی و خروجی‌های شهر علاوه بر ایجاد مسایل ترافیکی، موجب نازیبا شدن چهرۀ شهر می‌شود؛ بنابراین، ساماندهی وانت‌بارهای میوه‌فروش و دستفروش ازجمله اولویت‌هایی است که همواره توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان، در حال پیگیری و اجراست.