تماس با ما :32225974_034         email : omoorsha@omoorsha.kermancity.ir

توسط سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان؛
اقدامات شهرداری برای برگزاری مراسم بزرگداشت سردار دل‌ها تشریح شد

 

سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان گفت: هر اقدامی که برای آماده‌سازی و زمینه‌سازی برگزاری مراسم بزرگداشت سردار دل‌ها لازم بود، انجام شد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، محمود ایرانمنش، به برگزاری دومین مراسم بزرگداشت شهادت سردار دل‌ها اشاره کرد و با بیان اینکه یک‌ماه قبل از برگزاری مراسم بزرگداشت، کارگروهی به‌منظور آماده‌سازی زمینه مناسب برای این مراسم، با مسئولیت معاون خدمات‌شهری در شهرداری کرمان تشکیل شد، گفت: جلسات این کارگروه به‌طور منظم برگزار و بین سازمان‌ها و شهرداری‌های مناطق پنج‌گانه تقسیم کار شد.
سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان ادامه داد: برای برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت، با برنامه‌ریزی منظم، هر منطقه و سازمان مسئولیتی را برعهده گرفت و وظیفه خود را به‌خوبی انجام داد.
ایرنمنش با بیان اینکه در اولین اقدام کار‌گروه، بهسازی ورودی‌های شهر در دستور کار قرار گرفت، گفت: همچنین سرویس‌های بهداشتیِ پارک‌های شهر بهسازی شد؛ ضمن اینکه تعدادی از سرویس‌های بهداشتی به بازسازی نیاز داشت که اقدام شد.
وی با تأکید بر اینکه شهرداری کرمان جانمایی موکب‌ها در مجموعۀ «پردیسان قائم(عج)» را هم انجام داد و در بر‌پایی موکب‌ها مشارکت داشت، گفت: در ورودی مجموعه «پردیسان قائم(عج)» پارکینگی با ظرفیت 3000 خودرو پیش‌بینی و آماده‌سازی شد.
سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان، نصب تابلوهای راهنما و سرویس‌های بهداشتی سیار در پارکینگ عمومی ورودی مجموعۀ «پردیسان قائم(عج)» را ازجملۀ دیگر اقدامات برشمرد و گفت: به‌منظور تسهیل تردد زائران سردار دل‌ها، خدمات حمل‌ونقل عمومی از پارکینگ تا گلزار شهدا و بالعکس به‌صورت رایگان و به‌طور منظم به زائران ارایه می‌شود.
ایرانمنش افزود: در مسیر پیاده‌روی به سمت گلزار شهدا، 20 دستگاه ون برقی برای انتقال افراد دارای معلولیت، جانبازان و سالمندان پیش‌بینی شده است.
وی از بهسازی و پیاده‌روسازی مسیر به سمت گلزار شهدا و طراحی و تأمین روشنایی از «گنبد جبلیه» به سمت میدان اصلی خبر داد و خاطرنشان کرد: به‌منظور ایمنی بیشتر و جلوگیری از بروز خطر آتش‌سوزی، سازمان آتش‌نشانی کرمان در حال آماده باش است.
سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان، به تأمین روشنایی کامل گلزار شهدا اشاره کرد و با بیان اینکه حدود ۲۰۰ چشمه سرویس بهداشتی سیار و دائم در مجموعۀ «پردیسان قائم(عج)» وجود دارد، گفت: نواقص سرویس‌های بهداشتی موجود در مجموعۀ «پردیسان قائم(عج)» نیز برطرف شد.
ایرانمنش با تأکید بر اینکه توسط شهرداری کرمان هرگونه اقدام لازم برای بهسازی و زیبا‌سازیِ گلزار شهدا انجام شده است، گفت: نصب تابلوی راهنما و پاک‌سازی کامل «پردیسان قائم(عج)» ازجملۀ دیگر اقدامات است.
وی از نصب ۱۸ دوربین حفاظتی به‌منظور برقراری امنیت در گلزار شهدا خبر داد و با اشاره به نصب سرعتکاه و تابلوی راهنما در بزرگراه «امام رضا(ع)» و بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای»، جمع‌آوری میله‌های فرسوده راه‌پله‌های ورودی «باب‌الحسین(ع)» و نرده‌گذاری استاندارد ورودی‌های گلزار شهدا، لکه‌گیری آسفالت معابر محدودۀ «پردیسان قائم(عج)» و طراحی و ساخت تیر برق و نصب پرچم‌ها را ازجملۀ دیگر اقدامات برشمرد.
سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان ادامه داد: کل مسیر پیاده‌روی از «گنبد جبلیه» تا میدان اصلی «مسجد صاحب‌الزمان(عج)»، بازسازی و اقداماتی همچون بلوک‌چینی، جدول‌گذاری، زیرسازی و آسفالت انجام شده است.
ایرانمنش تأکید کرد: شهرداری برای فراهم‌آوردن زمینۀ مناسب جهت برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، تمام تلاش خود را انجام داده است.

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
یکشنبه, 11 ارديبهشت 1401 08:17
با همکاری دانشکده دامپزشکی؛ عقیم‌سازی سگ‌های بدون صاحب سرعت می‌گیرد معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان،...
یکشنبه, 11 ارديبهشت 1401 08:15
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد: ساماندهی خودروهای میوه‌فروش و دست‌فروش در ورودی‌های شهر...
یکشنبه, 11 ارديبهشت 1401 08:13
اجرای طرح پاک‌سازی معابر منتهی به مساجد و تکایا ویژۀ شب‌های قدر معاون خدمات‌شهری...
چهارشنبه, 18 اسفند 1400 07:35
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان تأکید کرد:ضرورت تفکیک زباله از مبدأ به‌ویژه در ایام پایانی...
سه شنبه, 12 بهمن 1400 08:49
سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان خبر داد:ایجاد خط دوم تولید کود کمپوست   سرپرست...
شنبه, 02 بهمن 1400 05:44
سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد:جمع‌آوری بیش از ۱۰ میلیون لیتر آب‌های سطحی...
یکشنبه, 19 دی 1400 06:14
توسط سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان؛اقدامات شهرداری برای برگزاری مراسم بزرگداشت سردار دل‌ها تشریح...
چهارشنبه, 15 دی 1400 04:39
اقدامات شهرداری کرمان به‌منظور جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحیِ معابر در بارندگی‌های اخیر  ...
پنج شنبه, 09 دی 1400 06:18
با توجه به بارندگی‌های پیشِ رو؛نیروهای خدمات‌شهری شهرداری در آماده‌باش کامل هستند سرپرست معاونت...
چهارشنبه, 17 آذر 1400 18:41
سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان تأکید کرد: استفاده از ظرفیت‌های مردمی در آبادانی «سرآسیاب»...
پنج شنبه, 11 آذر 1400 15:17
مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان خبر داد: تجهیز «پردیسان قائم(عج)»، مسجد صاحب‌الزمان...
چهارشنبه, 10 آذر 1400 05:51
سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان اعلام کرد:با تخلیۀ غیرمجاز خاک‌ونخاله ساختمانی برخورد جدی می‌شود...