مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان خبر داد:

تجهیز «پردیسان قائم(عج)»، مسجد صاحب‌الزمان و گلزار شهدا

 

مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان، از تجهیز مسیر پیاده‌روی، مبلمان و سرویس‌های بهداشتی «پردیسان قائم» و محدودۀ مسجد صاحب‌الزمان(عج) و گلزار شهدا و نصب 14 تابلوی جهت‌نما به طرف مرقد سردار دل‌ها خبر داد.

به گزارش کرمان‌آنلاین، علی کردی، درخصوص مهم‌ترین پروژه‌های در حال انجام واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان، به تجهیز نورپردازی پل «شهید بادپا» و پل «سربازان گمنام امام زمان(عج)» اشاره کرد و افزود: روشنایی پروژۀ خیابان «شهید تجلی» نیز با غلاف‌گذاری لولۀ پلی‌اتیلن جهت پایه‌های روشنایی اجرا شده و جهت هدایت آب‌های سطحی این محدوده نیز لوله‌گذاری شده است.

وی با اشاره به تجهیز سرویس‌های بهداشتی جنگل قائم و محدودۀ مسجد صاحب‌الزمان(عج) و گلزار شهدا، خاطرنشان کرد: سطوح دیواری و فلزی اطراف گلزار شهدا رنگ‌آمیزی شده و مسیر پیاده‌روی «پردیسان قائم(عج)» به مبلمان پارکی مجهز شده است.

مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان، همچنین از ساخت و نصب تعداد 60 پایه‌چراغ 9 متری به طول 1300 متر در مسیر پیاده‌روی «پردیسان قائم(عج)» خبر داد.

کردی بیان کرد: تابلوهای جهت‌نما و شناسایی کوچه‌ها و معابر سطح شهر و نصب 14 تابلوی جهت‌نما به طرف مرقد سردار دل‌ها نیز در حال ساخت و نصب است.

وی با اشاره به تجهیز روشنایی محوطۀ ساختمان شهرداری مرکز و پارکینگ طبقاتی و اطراف آن، افزود: ساخت نیمکت و سطل زباله برای پارک‌های منطقه چهار شهری و تجهیز پل هوایی عابر پیاده واقع در انتهای خیابان «جهاد» نیز توسط نیروهای واحد خدمات و تأسیسات شهرداری انجام شده است.

مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان، با اشاره به در حال تجهیز بودن آرامستان جدید، از تجهیز محل نگهداری سگ‌های بلاصاحب خبر داد.

کردی خاطرنشان کرد: بازسازی 25 کانکس به درخواست سازمان پسماند و تجهیز سایت لندفیل واقع در جادۀ کوهپایه نیز در حال انجام است.

وی با اشاره به همکاری با واحد زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری جهت جمع‌آوری تابلوهای مازاد از سطح شهر، یادآور شد: واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان آمادگی کامل جهت طراحی و ساخت مبلمان شهری با هماهنگی مناطق پنج‌گانه را نیز دارد.