معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان بیان کرد:
اولویت ما توزیع عادلانۀ خدمات در مناطق پنج‌گانه است

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان گفت: به‌دنبال افزایش رضایت شهروندان از خدمات شهری و توزیع عادلانۀ خدمات در مناطق پنج‌گانه هستیم.
به گزارش کرمان‌آنلاین، رامین امیرمداح با اشاره به ساخت ایستگاه جدید آتش‌نشانی، راه‌اندازی بازارچه‌های محلی و راه‌اندازی کارخانۀ بازیافت، به‌عنوان بخشی از برنامه‌های معاونت خدمات‌شهری شهرداری در سال‌جاری، یادآور شد: ساماندهی دست‌فروشان در تمام نقاط شهر، زیباسازی و به‌سازی معابر و افزایش چشمگیر کاشت گل‌وگیاه با هدف آرامش روحی شهروندان، از دیگر برنامه‌های معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان در سال‌جاری است.
وی افزود: در سال جدید، جلوگیری از تخلفات شهری را در راستای افزایش ایمنی و سلامت شهروندان، به‌طور جدی در دستور کار خود قرار داده‌ایم.
معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان بیان کرد: سعی کرده‌ایم امکانات و فرصت‌ها در زمینۀ خدمات‌شهری در تمام مناطق پنج‌گانه‌ شهر به‌صورت یکسان توزیع شود و با توجه به وسعت هر منطقه و جمعیت آن، خدمات‌شهری به‌صورت مطلوب‌تری به شهروندان ارائه شود.
امیرمداح خاطرنشان کرد: توزیع عادلانۀ تمام خدمات در حوزۀ خدمات‌شهری در مناطق مختلف شهر، کار آسانی نیست، اما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا این مهم محقق شود.