تجهیز مجموعۀ ورزش‌های ساحلی «انقلاب» توسط واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان

مدیر خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان، از تجهیز مجموعۀ ورزش‌های ساحلی «انقلاب» شامل جوشکاری، برق‌کشی، نقاشی و اجرای تأسیسات آب، توسط واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان خبر داد.

به گزارش کرمان‌آنلاین، علی کردی گفت: جوشکاری این پارک شامل 320 متر قوطی‌کشی و فنس‌کشی با استفاده از هفت تن آهن توسط این واحد انجام شد.

وی ادامه داد: همچنین 300 متر غلاف‌گذاری جهت کابل‌های برق در این پارک اجرا شد.

کردی، از نصب هفت عدد برج‌های نور 12 متری و 9 متری در مجموعۀ ورزش‌های ساحلی «انقلاب» خبر داد و بیان کرد: پروژکتورهای برج‌های نور به تعداد 62 عدد نیز در این پارک توسط واحد خدمات و تأسیسات شهرداری اجرا شده است.

وی گفت: تاکنون، 450 متر در این پارک کابل‌کشی شده است.

مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان، از نقاشی شامل تمیز کردن و رنگ‌آمیزی نرده‌های حصار و پایه‌های حصار مجموعۀ ورزش‌های ساحلی «انقلاب» به متراژ 1700 مترمربع نیز خبر داد.

کردی، از دیگر اقدامات این واحد در فروردین امسال به ساخت کلاف‌های حفاظتی جهت منطقه دو شهری به متراژ 200 متر طول اشاره کرد و ادامه داد: ساخت بقیه کلاف‌ها برای این منطقه ادامه دارد.

مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان گفت: پل «سربازان گمنام امام زمان»(عج) تاکنون با 600 چراغ توسط این واحد نورپردازی شده است و تا نصب کامل چراغ‌های مورد نیاز ادامه دارد.

کردی، از تجهیز آب‌نماهای گلزار شهدا، محوطۀ شهرداری مرکز و پارک «ریاضیات» توسط واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان خبر داد و افزود: تجهیز، شامل نقاشی و برق‌کشی خانه‌های فرهنگی مشارکتی «بوعلی» و «دانش» و فرهنگ‌سرای «ماه بنی‌هاشم» توسط این واحد انجام شده است.

وی با اشاره به تجهیز ساختمان خوابگاه پایانه مسافربری شامل برق‌کشی و نقاشی، از تجهیز سوئیت‌های رفاهی «پردیسان قائم»(عج) شامل برق‌کشی، جوشکاری، نقاشی و اجرای تأسیسات آب خبر داد.

مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان، افزود: تجهیز پنج کامیون سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شامل نصب برچسب، گل‌گیر و نصب پلاک داخلی از دیگر اقدامات این واحد در ماه گذشته است.

کردی همچنین به همکاری با پلیس راهور در خصوص ترددهای بین‌شهری به‌دلیل جلوگیری از شیوع کرونا نیز اشاره کرد.

مدیر واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان، به پروژه‌های در دست اقدام این واحد در سال‌جاری نیز اشاره کرد و گفت: اجرای سقف شیروانی (سایبان) به متراژ 200 مترمربع در آرامستان جدید و نصب تعداد 50 عدد پایه‌چراغ 9 متری شامل کابل‌کشی و روشنایی در آرامستان جدید ازجملۀ این اقدامات است.

کردی، به ادامۀ نورپردازی تقاطع‌های غیرهم‌سطح «سربازان گمنام امام زمان»(عج) و «شهید بادپا» و ساخت تابلوهای معابر سطح شهر به‌عنوان دیگر پروژه‌های در دست اقدام واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان در سال‌جاری اشاره و بیان کرد: همچنین راه‌اندازی سیستم‌های سرمایشی شهرداری مرکز و سازمان و واحدهای زیرمجموعۀ شهرداری از دیگر کارهای در دست اقدام این واحد در سال‌جاری است.