سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان:

خدمات‌شهری از بزرگ‌ترین حوزه‌های خدمت‌رسانی به شهروندان است

 

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان گفت: خدمت‌رسانی در حوزۀ خدمات‌شهری بی‌وقفه است و معاونت خدمات‌شهری با داشتن مسئولیت‌های وسیع از بزرگ‌ترین حوزه‌های خدمت‌رسانی به شهروندان است.

 

به گزارش کرمان‌آنلاین، رامین امیرمداح، در نشستی با حضور مدیران حوزۀ خدمات شهری شهرداری کرمان، از مدیران خواست برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت خود را هرچه زودتر ارائه دهند تا سریع‌تر بررسی و اجرا شود.

وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی در حوزۀ خدمات‌شهری بی‌وقفه و بی‌پایان است، تأکید کرد: مدیران به ساعت اداری اکتفا نکنند و با برنامه‌ریزی دقیق تلاش کنند خدمت‌رسانی به مردم معطل نماند. 

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان خاطرنشان کرد: خانوادۀ بزرگ خدمات‌شهری با داشتن پنج سازمان، سه مدیریت و سه واحد و حوزۀ وسیع مسئولیت‌ها از بزرگ‌ترین و حساس‌ترین حوزه‌های خدمت‌رسانی به شهروندان است.

امیرمداح بیان کرد: خدمت‌رسانی مطلوب به هم‌شهریان منوط به تعامل و همکاری مدیران و پرسنل خدمات‌شهری است.

وی با تأکید بر ضرورت همکاری مدیران واحدهای مختلف در زمان بحران و مواقع حساس، افزود: سعی داریم تعامل و همکاری مدیران را ارتقا دهیم.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرمان یادآور شد: وظیفۀ اصلی ما خدمت‌رسانی به مردم شریف کرمان است و این خدمت‌رسانی قطعاً با برنامه‌ریزی درست محقق می‌شود.

امیرمداح بیان کرد: نیروهای خدمات‌شهری شهرداری کرمان همان‌طور که از ابتدای شیوع کرونا هر اقدامی جهت حفظ سلامت و امنیت شهروندان انجام داده‌اند، همچنان در حال خدمت‌رسانی با هدف جلوگیری از شیوع کرونا هستند.